مدل مانتو سنتی طرح پرنیان 2016ویژگی های کلیدی:

 جنس حریر

 مخصوص بانوان شیک پوش امروزی

 رنگ بندی:گلبهی،کرم

مانتو فری سایز

مناسب بانوان مشکل پسند و زیبا پوش

 رنگ طرح مشکی سورمه ای

آستین کوتاه حلقه ای کش دار

دارای بند


برای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر کد 1162093 را به سامانه  1000100045 پیامک کنید


 قیمت: 59,000 تومان

نام مانتو سنتی
طرح پرنیان
رنگ بندی
گلبهی،کرم
جنس
حریر
درجه بندی کیفیت درجه A
سایز free size
رنگ طرح مشکی سورمه ای
نوع طرح گل
آستین کوتاه حلقه ای کش دار
بند
معرفی اجمالی محصول:

یكی از مهمترین عوامل زیبا به نظر رسیدن خانم های ایرانی پوشش مانتوی آنها می باشد كه از اهمیت فراوانی برخوردار است. در طراحی این مانتو از طرح های بسیار زیبایی استفاده شده که زیبایی این پوشش را دو چندان می کند.

در فصل بهار و تابستان با مانتو سنتی طرح پرنیان زیبایی پوشش را به شما هدیه می کنیم.مانتو سنتی طرح پرنیان بهترین انتخاب شما برای این روزهاست.مانتو سنتی طرح پرنیان در سایزهای 36 الی 42 عرضه شده است.این مانتو طراحی شده با رنگ صورتی کم رنگ و طرح هایی به رنگ مشکی و سورمه ای از گلهای بهاری حال و هوای بهار و تابستان را برای شما به ارمغان می آورد.همانطور که از نام این مانتو مشخص است در دوخت این طرح از بهترین پارچه از جنس حریر استفاده شده که دوام و لطافت بالایی دارد.مدل این مانتو طوری طراحی شده است که استیل بهتری را در تن به همراه داردنکاتی درباره خرید مانتو

خانم‌های قد بلند:لباسی که از بالا تا پایین تکرنگ باشد به دلیل اینکه خطی یکدست ایجاد می‌کند، شما را بلندتر نشان خواهد داد. انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک شود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب‌تر دیده شوید. پس به خاطر داشته باشید هرگز مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک هارمونی انتخاب شود.

مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد پس از پوشیدن چنین مدل‌هایی خودداری کنید. هر مانتوی که خیلی گشاد و بادکرده باشد شما را بزرگتر از آنچه که هستید نشان می‌دهد. مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان می‌دهد. مانتوی که به انحناها و برجستگی‌های بدن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور می‌کند و اندام شما را متناسب‌تر نشان می دهد. خانم های ریزه اندام و کوتاه قد:مانتوهای ساده‌ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنید. از پوشیدن مانتوهایی با دامن‌های خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید. مانتو، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. اگر در انتخاب سایز خود دقت نکنید، مجبورید شانه‌های بزرگ و آستین‌های بلند مانتویتان را به خیاط بسپارید تا آن را اصلاح کند.

مانتوهای خیلی بلند موجب می‌شود که کوتاهتر دیده شوید. یک مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است. مانتوی که راه‌های عمودی باریکی دارد، باعث ایجاد خطوط عمودی بیشتری روی لباس می‌شود و درنتیجه شما را بلندتر نشان می‌دهد، همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک است. دقت کنید که دامن مانتوی شما تا روی زانو باشد که به بلندتر دیده شدن شما کمک می‌کند.

خانم‌های چاق و درشت اندام:سایز را فراموش کنید و به دوخت مانتو توجه کنید. هیچ کس نمی داند شما دقیقا چه سایز مانتویی باید بپوشید، بنابراین تلاش کنید تا خود را در لباسی خیلی تنگ، در لباسی که کاملا متناسب اندام شما نیست، در فشار قرار ندهید. درعوض مانتو هایی را انتخاب کنید که اندازه شما دوخته شده باشد و دوختش مناسب اندام شما باشد. مانتو های کشی و استرچ و کمرهای کشی معمولا برای زنان درشت اندام مناسب نیست.

سعی کنید خطوط افقی در مانتو‌یتان نباشد، راه راه پارچه ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاقتر و عریضتر نشان می دهد. مانتو هایی را بپوشید که خطوط و راه های عمودی دارند یا اصلا راه و خطی ندارند. از پوشیدن مانتوهایی که جیب های بغل از رو دارد، خودداری کنید. مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل هایی باشید که شکاف های پهلو و جانبی دارند، زیرا این مدل ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن، به راحتی شما در هنگام حرکت کمک می کنند. مانتوهایی با دامن های کلوش یاA شکل بپوشید.

خانم هایی با شکم بزرگاز پوشیدن مانتوهای کمردار جدا خودداری کنید. کمر باعث ایجاد جمع‌شدگی و چین در قسمت شکم می‌شود و دور شکم را بزرگتر از آنچه که هست، نشان می‌دهد.البته مانتوهای مدل Wrap (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می‌شود) را می توانیدبپوشید. این مدل بالاتنه باعث می‌شود که سینه شما به دو قسمت تفکیک بشود و کمر مشخص‌تری ایجاد کند، در نتیجه شکم شما کوچکتر به نظر می‌رسد. به دنبال مانتو های قالب تن راسته باشید که یک فرم یکدست مستقیم از شانه تا پایین پای شما ایجاد می کند. به طور کلی جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث می شود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه بشود و شکم شما بزرگتر به نظر برسد.


برای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر کد 1162093 را به سامانه  1000100045 پیامک کنید قیمت: 59,000 تومان
مانتو سنتی جدید
مانتو سنتی ایرانی
مانتو سنتی با ترمه
مانتو سنتی 93
مانتو سنتی 2014
مانتو سنتی پارسی
مانتو سنتی شیک
مانتو سنتی 92
مانتو سنتی مجلسی
مانتو سنتی
مانتو سنتی
مانتو سنتی ایرانی
مانتو سنتی اصفهان
مانتو سنتی از کجا بخرم
مانتو سنتی اریکا
مانتو سنتی ایرانی جدید
مانتو سنتی انارگل
مانتو سنتی ایران
مانتو سنتی اندیا
مانتو سنتی از کجا بخریم
مانتو سنتی بلند
مانتو سنتی بهاره
مانتو سنتی برای زنان چاق
مانتو سنتی بارمان
مانتو سنتی با دامن
مانتو سنتی بهاره
مانتو سنتی با الگو
مانتو سنتی برای افراد چاق
مانتو سنتی باغچه
مانتو سنتی پاییزه
مانتو سنتی پگاه
مانتو سنتی پاییزی
مانتو سنتی پوش
مانتو پانچو سنتی
مانتوهای سنتی پارسی
مدل مانتو سنتی پاییزه
سایت مانتو سنتی پارسی
مانتو سنتی مارک پوش
مانتو سنتی ترمه
مانتو سنتی تابستانی
مانتو سنتی تن درست
مانتو سنتی ترک
مانتو سنتی ترنج
مانتو سنتی تهران
مانتو سنتی تافته
مدل مانتو سنتی تابستانه
مانتو سنتی طرح ترمه
ژورنال مانتو سنتی ترمه
مانتو سنتی جدید
مانتو سنتی جدید 93
مانتو سنتی جلو بسته
مانتو سنتی جدید 94
مانتو سنتی جلو باز
مانتو سنتی جدید 2014
مانتو سنتی جدید 92
مانتو سنتی جدید 2015
مانتوهای سنتی جدید
مانتو سنتی چهل تکه
مانتو سنتی چینی
مدل مانتو سنتی چپ وراستی
چگونه مانتو سنتی بدوزیم
مدل مانتو سنتی برای چاق ها
مدل مانتو سنتی چهل تیکه
مدل مانتو سنتی چهل تکه
مدل مانتو سنتی چینی
مانتو سنتی حریر
مدل مانتو سنتی حاشیه دار
حراج مانتو سنتی